Kurtyny przemysłowe- do zadań specjalnych i tych mniej wymagających


Kurtyny paskowe są czymś oczywistym w hali produkcyjnej lub magazynie. Bez nich praca w takiej przestrzeni byłaby o wiele bardziej wymagająca. Te niepozorne kotary zawładnęły jednak także inne sfery życia. ekrany spawalnicze. Z powodzeniem wykorzystywane są w wielu miejscach publicznych, mniejszych prywatnych lokalach lub też w mieszkaniach. Co takiego kryją w sobie kurtyny z PCV?

Kotary te posiadają wiele funkcji. Wiele z nich zależy od ich typu i preferencji klienta. Istnieją też specjalistyczne kurtyny przemysłowe, które są przygotowane na konkretne sytuacje i warunki, np.:

– ognioodporne,
– mrozoodporne,
– przeciw insektom,
– niwelujące promieniowanie wytwarzane podczas spawania.

Takie przegrody plastikowe mogą skutecznie zapobiegać zagrożeniom w miejscu pracy. Często też przydają się w warunkach domowych- np. kiedy chcemy uchronić spiżarnię przed owadami w upalne dni. Wiele placówek medycznych instaluje też kotary w celu ochrony przed drobnoustrojami chorobotwórczymi.

W magazynie, w małym lokalu gastronomicznym, w szpitalu, salonie kosmetycznym czy w mieszkaniu- kurtyny PCV sprawdzą się wszędzie. Warto wybrać te najbardziej dostosowane do wymagań miejsca i cieszyć się komfortem.

Polecane: dekarstwo Poznań.